Bitbook Gambling
$ 0.1209
Bitcoin Faith
$ 2.990
Bitcoin
$ 11,703

Litecoin Nedir?

Sanal para borsasında yerini alan Litecoin nedir? Litecoin, 2011 yılında geliştirilmiş bir sanal para birimidir. Temele bakıldığı zaman çalışma prensibi olarak Bitcoin ile aynı görünebilir fakat aralarında farklar bulunmaktadır. Litecoin, herhangi bir merkeze bağlı değildir. Açık kodlu blockchain üzerinde işlem görür. Litecoin piyasaya ilk çıktığı günden bu yana yoğun ilgi görerek tercih edilmeye devam ediyor. Aynı zamanda ilk alt coin olmasından dolayı güncel olarak 1 milyar dolar üzerinde pazarlama değerine sahiptir. Piyasaya çıkma amacı, para transferlerinin düşük maliyetlerde gerçekleştirilmesidir. Piyasada yer edinmesindeki sebeplerden biri ise diğer sanal para birimlerinden daha fazla depolama olanağı sunmuş olmasıdır. Litecoin ile Bitcoin kıyaslaması yapacak olursak Litecoin daha hızlı blok oluşturmaktadır. Bu hız sayesinde de Litecoin işlemleri daha kısa sürede onaylanmasını ve gerçekleşmesini sağlar.

Thodeks ’de Nasıl Litecoin Alınır?

Litecoin madenciliği yapmak istiyorsanız, Bitcoin üretiminde kullanılan ve sadece madencilik için özel üretilen ASIC adını verdiğimiz cihaza ihtiyaç duyacaksınız. Litecoin alım satım işlemlerini gerçekleştiren pek çok borsa bulunmaktadır. Önemli olan bu borsalar arasında işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebileceğiniz ve paranızı güvende tutabileceğiniz bir sistem bulmanızdır. Pek çok şirket arasında size önerebileceğimiz Thodeks, yıllardır sanal para borsasında çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Profesyonel destek almak, yatırım işlemlerinizi yüksek kar oranlarıyla gerçekleştirmek istiyorsanız Thodeks tercihiniz olabilir.

Thodeks ‘de nasıl Litecoin alınır diye merak ediyorsanız öncelikle Thodeks hesabınızda TL bulundurmalısınız. Hesabınızı nasıl kullanacağınızı anlamadığınız zaman ya da hesabınızla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız zaman 7/24 Thodeks destek ekibinden faydalanabilirsiniz. Ekip, sistem üzerinde canlı olarak soru ve sorunlarınızı yanıtlamaktadır. Thodeks, kolay ve anlaşılır bir sistem kullanarak yatırımcıların kafasını karıştırmaktan ziyade işlemlerini daha kolay ilerletebilmesi için çalışmaktadır. Bu sade sistem sayesinde Thodeks Kripto Para Borsası yönetim panelinden market bölümüne geçerek Litecoin almak için hareket edebilirsiniz. Belirttiğiniz fiyata kaç tane Litecoin alacağınızı sistem otomatik olarak hesaplar ve size sunar. Satmak istediğiniz Litecoin için de istediğiniz fiyatı ayarlarsanız piyasadaki Litecoin değeri o maliyete geldiği zaman işlemleriniz otomatik olarak gerçekleşir. Böylelikle sizler bilgisayar başında zaman kaybetmezsiniz ve zarara da uğramamış olursunuz. Thodeks ile bu farkı yaşayarak daha güvenilir Litecoin ticareti yapabilirsiniz.

Related Posts

Leave a Reply