Bitbook Gambling
$ 0.1225
Bitcoin Faith
$ 2.200
Bitcoin
$ 9,240.6

Todex’de İşlemler Nasıl Yapılır?

TÜRKİYE’DEKİ KRİPTO PARA BORSALARINA ÇEŞİTLİ BİR NEFES: Thodex

Todex Kripto para piyasasını takip eden herkesin bileceği üzere, kripto para alışverişi yapma, kripto para cüzdanı oluşturma ve bu cüzdan üzerinden transfer gerçekleştirme olanağı sağlamak için, dünyada sayıları bir hayli fazla olan ve farklı birçok Altcoin üzerinden işlem yapmaya olanak sağlayan kripto para borsaları ardı ardına sıralanmıştır. Kripto para piyasası, takma adı Satoshi Nakamoto olan Avustralyalı bir yazılımcının ilk Bitcoin’i (BTC) 2009’da piyasaya sürmesi ile başlamıştır ve ardından üretilen Altcoinler binlerle ifade edilecek kadar çeşitlendirilerek, uluslararası para transferlerine ve ödeme yöntemlerine bir alternatif olmuştur.

Bu sayfamızda Türkiye’de Bitcoin’e ek olarak, birçok Altcoin’i de listeleyerek kullanıcılarına işlem yapma olanağı sunan kripto para borsası Thodex Bitcoin borsası nasıl işlem gerçekleştirilebileceğini, işlem yaparken dikkat edilmesi gereken noktaları siz değerli okuyucularımıza detaylıca açıklamaya çalışacağız.

Thodex’de İŞLEMLER NASIL YAPILIR?

Thodex borsası kullanıcılarına birbirinden farklı kripto para birimleri üzerinden alışveriş yapma ve farklı kripto para cüzdanları üzerinden hem yatırım yapma, hem de transfer gerçekleştirme olanağı sunmaktadır. Borsada şimdilik 10 farklı kripto para birimi Thodex Bitcoin (BTC), Thodex Ethereum (ETH), Thodex Litecoin (LTC), Dash (DASH), Thodex Dogecoin (DOGE), Thodex Ripple (XRP), Thodex Stellar (XLM), Nem (XEM), Thodex Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG) ile işlem gerçekleştirilebilir.

Todeks Borsası’nda Nasıl Üyelik Oluşturulur?

Thodex Borsa’sında işlemlere başlayabilmeniz için öncelikle bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Borsaya üye olmak ücretsizdir. Üyelik oluşturabilmek için siteye girdiğinizde ekranın sağ üst köşesinde yer alan “Hesap Oluştur” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu butona tıkladığınızda açılacak panelin görüntüsü altta yer almaktadır. Bu paneldeki alanlara gerekli bilgileri girdikten sonra “Üyelik ve kullanım sözleşmesini okudum ve onaylıyorum” opsiyonunu seçmeniz gerekmektedir. Ardından “Hesap Oluştur” butonu ile hesabınızı oluşturabilirsiniz. Thodex Borsa’sında işlem TL yatırma/çekme ve kripto para çekme işlemleri yapabilmeniz için öncelikle profil onayını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Borsada yer alan bir profili onaylatabilmek için gerekli bilgiler yazının devamındaki 9.4. numaralı kısımda detaylandırılmıştır.

Thodex Giriş Sayfası, Hesap Oluşturma Butonu Seçenekleri

Todex Borsa’sında üyelik oluşturma işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza giriş yaparsanız, sitede gerçekleştirebileceğiniz işlemlerin detaylı açıklamalarını görseller ile destekleyerek sizinle paylaşacağız. Hesabınıza giriş yaptığınızda açılacak olan ilk sayfa “Market” sayfası olacaktır. Borsanın kullanıcı arayüzüne ait görüntüyü aşağı kısımda görüntüleyebilirsiniz. Ardından görsel üzerinde numaralandırılan kısımların açıklamalarını okuyabilirsiniz.