Bitbook Gambling
$ 0.1222
Bitcoin Faith
$ 2.990
Bitcoin
$ 11,678

Todex Banka Hesapları Yönetim Paneli

Banka Hesapları Yönetim Paneli

Bu sayfada yer alan “Yeni Ekle” seçeneğini kullanarak kullanıcılar, kendilerine ait farklı bir banka hesabını borsaya ekleyebilirler. Aşağıda yer alan listede “Hesap No” sütunu bankasının IBAN numarasının bilgisini, hesap açıklaması sütunu ise kullanıcının hangi banka hesabı olduğunu ayırt edebilmesi için kendi belirttiği açıklamayı gösteren sütunlardır.

İşlem sütununda yer alan mavi kutucuğa tıklaması halinde kullanıcılar, seçili banka hesabına ait bilgileri düzenleyebilirler. İçinde çarpı işareti olan kırmızı kutucuğa tıklaması halinde ise kullanıcılar seçili banka hesaplarını silebilirler.

9.2.) Güvenlik Ayarları:  Bu seçenek artık aktif değildir. Seçeneğe tıklanınca çıkan uyarı, güvenlik ayarlarının sıfırlanabilmesi için borsa ile irtibata geçilmesi gerektiğini belirtmektedir.

9.3.) Şifre Değiştir: Kullanıcıların hesaplarının şifresini değiştirmesi içi gerekli sayfaya yönlendiren sayfadır.

9.4.) Profilim: 

Profilim Sayfası Ögelerinin Görseli

Bu seçeneğin açtığı sayfa, içinde hesap kullanıcısının kişisel bilgilerini görüntüleyebileceği,  eğer profili henüz onaylanmamış ise bu bilgileri  düzenleyebileceği “Profilim” sayfasıdır. Bu sayfada yer alan işaretli alanların açıklamasını yapalım…

Aylık Efektif Hacim: Borsada işlem yapan kullanıcıların son 1 ayda yaptıkları alış/satış işlemlerinin toplam TL değerini ifade eder. Aylık efektif hacmi 250.000 TL’nin üzerinde olan kullanıcılardan maker/taker komisyonları %0.15 – %0.25 olarak alınmaktadır. 500.000 TL’nin üzerinde olan kullanıcılardan ise %0.10 maker – %0.15 taker komisyonu alınmaktadır. Bu değerin (Aylık efektif hacim) borsada yer almasının sebebi tamamen sürekli olarak işlem yapan kullanıcılara işlem ücretlerinde indirim yapmaktır.

Sarı çerçeve içinde kalan kısımda kullanıcının günlük maksimum çekim limitleri yer almaktadır. Bu limitler TL bazlıdır.  Kullanıcı kripto para çekmek isterse bile, çekim emri verdiği anda, çekim yapmak istediği kripto para biriminin güncel kur fiyatı dikkate alınarak ve TL karşılığı hesaplanarak limitler dahilinde işlem gerçekleştirilmesi sağlanır. Aylık efektif hacim ile  günlük çekim limiti doğru orantılı artmaktadır.

Aylık efektif hacmin günlük çekim limitlerine etkisi;

Aylık Efektif Hacmi;

  • 1 TL ile 250.000 TL arasında olan kullanıcının:                  100.000 TL günlük maksimum çekim limiti vardır.
  • 250.000 TL ile 500.000 TL arasında olan kullanıcının:  150.000 TL günlük maksimum çekim limiti vardır.
  • 500.000 TL üzerinde aylık efektif hacimli kullanıcının: 200.000 TL  günlük maksimum çekim limiti vardır.

Destek ekibine günlük çekim limiti artırma talebi iletilmesi halinde değerlendirmeler gerçekleştirilir ve uygun görülmesi halinde günlük çekim limitleri güncellenebilir.

Yeşil çizgilerin içinde yer alan alan ise hesap sahibinin hesap bilgilerini görüntüleyebileceği alandır. Bu alan, hesap oluşturulduktan hemen sonra düzenlenebilir. Thodex Borsa’sında hesap oluşturan kullanıcıların, borsada işlem yapabilmesi için, bu alanda yer alan kısımları noksansız ve yanlışsız doldurduktan sonra profillerini onaya göndermeleri gereklidir. Profili onaylanan kullanıcı borsada işlem yapmaya başlayabilir. Profil onayı belge veya bilgilerindeki eksiklik ya da yanlışlık olması nedeniyle reddedilen kullanıcılar ise yine bu kısımda düzeltme yapabilir ve profilini tekrar onaya gönderebilir.

Bu sayfada  mavi çerçeve içindeki kısım ise, profilini onaya gönderen kullanıcıların profil onay taleplerinin kabul edilip edilmediğini görüntüleyebileceği, eğer reddedildiyse neden profil onay talebinin reddedildiğine dair operatörün cevabını görebilecekleri alandır.